Ірина Володимирівна
45 лет
  • Репетитор по украинскому языку
Украина Киев

Частный репетитор, Преподаватель ВУЗа, Педагог, имеющий награды и звания, Переводчик, Аспирант.

Преподавательский стаж: 23 года

Репетиторство: 23 года

У репетитора: 

От: 10 Евро/60 мин.
У ученика: 

нет
Дистанционные онлайн занятия:
От: 10 Евро/60 мин.
Подготовка к ЕГЭ, ОГЭ:
От: 10 Евро/60 мин.
Готовлю в Вуз:
От: 11 Евро/60 мин.

Удобное время проведения занятий: за домовленістю з клієнтом

Категории учеников: 5 класс, 6 класс, 7 класс, 8 класс, 9 класс, 10 класс, 11 класс, Студент, Аспирант, Взрослый.

Оказываю помощь и провожу консультации: Групповая консультация, Дипломная работа, Доклад, Индивидуальная консультация, Курсовая работа, Онлайн работы, Онлайн тестирование, Резюме, Реферат, Статья, Тесты.

Образование: Аспирант, Высшее, Магистр, Миколаївський державний педагогічний університет

Учебное заведениеФакультетСпециализация
Миколаївський державний педагогічний університетФілологічнийВчитель української мови та літератури
Університет менеджменту освіти при Академії педагогічних наук УкраїниМенеджменту освітимУправління навчальним закладом
Національний авіаційний університет10.02.01 -українська моваАспірант
Використання мультимедійних засобів, інноваційних методів та технологій (75 дисків із навчальним матеріалом, більше 200 презентацій із творчості письменників та теорії літератури; документальні фільми; відеосюжети). Розробляю індивідуальні програми з предмету для кожного учня, враховуючи рівень підготовки клієнта. Маю досвід підготовки учнів із інших міст та країн через skype. Заняття проходять у просторому, затишному, спеціально обладнаному офісі (словники, підручники, таблиці та дидактичний матеріал).
5-11 класи, студенти ВНЗ. Підготовка до вступу дорослої аудиторії на заочне відділення. Російськомовна аудиторія.
Рівень знань не має значення.


Сертифікований екзаменатор ЗНО (2010-2013); магістр філології; вчитель вищої категорії; старший викладач університету. Автор 20 наукових публікацій. Учасниця Всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій. Маю позитивний досвід підготовки учнів із інших міст та країн через SKYPE.
Досвід 16 років у різних навчальних закладах (загальноосвітня школа, елітна гімназія, коледж, Національний університет). При зустрічі надаю власні дипломи, сертифікати та відгуки попередніх клієнтів). 85% моїх учнів написали ЗНО на 180-198 балів!
Індивідуальні заняття: 100-110грн / 1 год; міні-групи (2-4 особи) 60-70 грн / 1 год. Перше заняття БЕЗКОШТОВНЕ.
Оформить краткую заявку
ID: 11480
Этот репетитор добавлен в форму заявки
Отзывы о репетиторе
Роман Мамчур
18.08.2013

Ірина Володимирівна - чудовий викладач. Вона має безліч чеснот, які притаманні їй як людині, що знає свою справу: працьовитість, наполегливість, талановитість, відданість роботі... Завдяки Ірині Володимирівні я отримав чудові знання з української мови. Це дуже допомогло мені і в подальшому навчанні в університеті, і в повсякденному житті, адже в наш час так складно знайти людей, які правильно пишуть та розмовляють рідною мовою! Ірина Володимирівна є напрочуд компетентною людиною у даній сфері, має чудові практичні навички із застосування своїх знань.

Сергей Сергеев
18.08.2013

Это пожалуй самый прекрасный из преподавателей, лучшего и желать не надо, благодаря ему - в этом году я сдал ЗНО на 170 баллов, а мог на 120 или вообще ещё меньше... Ну, в общем, до встречи с этим человеком я не разбирался даже что такое "дiєприкметниковий зворот"... После репетиторства я начал понимать то, что мне не могли объяснить ранее в школе или у других репетиторов. Настоятельно рекомендую!! 063 129 80 13 - мой номер: можете позвонить и узнать !!

Алла Владимировна Прокопова
18.08.2013

Ирина Владимировна прекрасный, ответственный высококвалифицированный педагог! Применяя современные методики, наглядные пособия помогла удалить пробелы в знаниях. У сына повысилась успеваемость по украинскому языку и литературе, виден положительный результат - твердые, уверенные знания. Преподаватель за короткое время расположила к себе, легко и уверенно нашла контакт. Она, буквально, вкладывала свою душу в него, в его знания! Работу репетитора оцениваю только на "отлично". Формат и стоимость занятий соответствовали договоренности.

Олена Кравець
18.08.2013

Із щирою вдячністю залишаю свій відгук про роботу Ірини Володимирівни. Прекрасний, висококваліфікований педагог і дуже хороша людина. За короткий час, завдяки її урокам, я змогла досягти дуже гарних результатів. Матеріал подається доступно і в легкій для розуміння формі. Ірина Володимирівна завжди переймалася моїми успіхами, а її вчасна похвала стимулювала і зацікавлювала.
Бажаю Вам успіхів, Ірино Володимирівно! Дякую за допомогу!

Репетиторы Киева > Репетиторы по Украинскому языку в Киеве
РЕЗЮМЕ
..загрузка
Требуется подтверждение
подтвердить действие
Ошибка
..
Вход в личный кабинет
Цена до:руб.
ВЫ НЕ ВЫБРАЛИ
НИ ОДНОГО РЕПЕТИТОРА
Выбрать репетитора
ИЛИ